Oyun Skor Oyunu Oyna - Oyun Skor

Oyun Skor

Google Plus
Twitter sayfası
Youtube sayfası


Reklamlar
OYUN KATEGORİLERİ
Oyunlar > Oyun Skor > Oyun Skor
Lütfen Bekleyiniz.. Oyun 10 saniye içinde açılacakdır!
Oyun açıklaması
Oyun Skor ; İnternete çoğumuz harika süre geçirmek amaçlı giriyoruz. Üstelik mukassi iş hayatımızdan ve zor dünya koşullarından ayrılıp internette zevkle belli bir süre olsun sıkıntılarımızdan ve dertlerimizden arınmak talep ediyoruz. Bir çoğumuzun ise bu konuyla alakalı müracaat ettiği yöntem ise oyunlar. Oyunlar çoğunlukla kazanma ve zeka üzerine kurulduğu amaçlı zihnimizde ne varsa ondan kurtulmamız amaçlı kısa zaman de olsa bize yardımcı oluyor. Elbet, hal bu şekilde olunca da piyasada birçok oyun sitesi açıldı, elbet siz de bu durumu yakından takip ediyorsunuzdur. Bu oyun sitelerinin birçoğu sürat ve kalite istikametiyle epeyce düşük seviyede... Hevesle oynadığınız oyunları kabus haline getirebilen bu siteler, oyunlarınızdan tam anlamıyla performans elde edememenize, oyunların yarıda kalmasına ve üstelik oyundan hiçbir şey anlayamamanıza yol açıyor. Bu da stresli bir günü geçiştirmek amaçlı oturduğumuz bilgisayarın en en en başında fazladan stres yaşamamıza neden oluyor. Oyun Skor sahip olduğu kapsamlı oyun arşivi, kaliteli oyunları, emniyetli içeriğiyle sizleri bu sıkıntılardan kurtartıyor. Oyun oynamak artık sizler amaçlı epeyce pratik olacak. 

Oyun Skor sahip olduğu geniş oyun arşiviyle internette oynamak dilediğiniz her türden ayaklarınıza civarı getiriyor. 41 civarı farklı kategoride binlerce oyun yer alan arşivimizde oynamak dilediğiniz oyunların anında hemen tümü şuanki. 3D oyunlar amaçlı 3D Oyunlar kategorisinden dilediğiniz tarzda bir oyun tercih edebilir, neşeli süre geçirmek amaçlı de Serüven oyunları nı oynamayı tercih edebilirsiniz. Tabiki ki site yalnızca bunlarla sınırlı değil. Otomobil Oyunları, Kız Oyunları, 2 Kişilik Oyunlar ve Ameliyat Oyunları benzeri daha yüzlerce kategorinin içerisinde çok oyun inceleyebilirsiniz. Oyun oynamak amaçlı kısıtlı bir içeriğe sizi mahkum eden sitelere Oyun Skor ile bir son verebilir ve her gün yepyeni ve iyi bir oyun keşfedebilirsiniz. 

Sitede yer alan oyunların birçoğu yayınlanmadan öncesinde site idaresi aracılığıyla test aşamasından geçiriliyor. Test aşamasından geçtiğimiz siteler ise sizlerin hizmetine sunuluyor. Bu test aşaması sizin daha iyi oyun oynamanız aracılığıyla yapılmış olan bir ön çalışma. İlk öncesinde oyunun içeriği ile ilgili ayrıntılı bir araştırma yapılıyor. Şayet oyunda rastgele bir huzursuz edici unsur varsa oyun yönetim aracılığıyla daha yayınlanmadan rafa kaldırılıyor. Sonraki aşamalarda oyunun hızı, imaj kalitesi test ediliyor. İnternette oyun oynayan pek çok kimsenin en büyük sıkıntılarından biri de oyunun yarıda kesilmesi. Sık sık oyunun hız kalitesini kontrol eden site idaresi şayet oyunun performansını beğenirse, oyun skor oyunu sizlerin hizmetine sokuyor. Profesyonel bir ön çalışmayla eklenen bu oyunlar, kullanıcıların memnuniyetinizi sağlamak amaçlı yaptığımız en mühim çalışmalardan... Sitede bozuk ya da yarıda kalan oyun bulmanız oldukça zor.

Bir oyun sitesi amaçlı kullanıcıların en ön tasarıda tuttukları şeylerden biri de içeriğe pratik ulaşımdır. Pek çok oyun sitesi de bunu sağlayamaz. Serüven oyunlarının içerisinden Barbie oyunları nın çıktığını çok görmüşsünüzdür. Oynamak dilediğiniz oyunları her ne kadar fazla arasanız da bulmanız zor olabilir. Oyun Skor'da ise böyle bir şey ile hiçbir zaman karşılaşmazsınız. Pek çok oyuna rahatlıkla ulaşabilir ve oyunların ne ile ilgili meydana geldiğini sahip oldukları kategoriler ile daha iyi anlayabilirsiniz. Oyun Skor oyunu yorumları
Düşüncelerini bizimle paylaşın!
Google Chrome Oyuncuyuz.biz.tr Uzantısı